48 679-48-60
Telefon

Vademecum

Tu jesteś   /   Strona główna   /   Vademecum
POWŁOKA ACTIVE SHIELD I INNE UNIKALNE ROZWIĄZANIA TECHNICZNE

Wyposażyliśmy nasze produkty w przyjazne rozwiązania technologiczne-w powłokę Active Shield , która sprawia, że codzienne czynności stają się o wiele prostsze.  

Jest to nowoczesna powłoka chroniąca szkło kabiny prysznicowej przed zabrudzeniami powstającymi w wyniku osadzania się kamienia z wody oraz pozostałości po kosmetykach.

Rozwiązaliśmy także częsty problem niedrożności dysz zestawów natryskowych. Powodem tego typu awarii również jest kamień z wody. Dysze naszych paneli prysznicowych i deszczownic wykonane są z miękkiej gumy, dzięki czemu czyszczenie ich z osadów jest o wiele łatwiejsze.

Wprowadziliśmy także rewolucyjne rozwiązanie o nazwie Smooth Move, stosowane w drzwiach przesuwnych kabin prysznicowych Diora, Ultima. Pojawiły się w nich rolki skonstruowane tak, aby właściwie całkowicie wyeliminować ryzyko ich uszkodzenia. Już sam ich wygląd sugeruje, że jest to wyjątkowo solidna konstrukcja.

W większości kabin z drzwiami uchylnymi stosujemy zawiasy, które unoszą lekko szkrzydło drzwi podczas otwierania. Dzięki temu dolna uszczelka drzwi nie niszczy się w wyniki „przeciskania” przez próg, a po zamknięciu drzwi jest do niego lekko dociśnięta, co poprawia szczelność kabiny.Katalogi 2020

Sprawdź nasze aktualne katalogi, pełne ciekawych produktów, których szukasz.
Gdzie kupić
NEW TRENDY

Sieć sklepów, w których można kupić produkty New Trendy stale się powiększa sprawdź gdzie kupić...Znajdź najbliższy salon
Serwis
NEW TRENDY

Witamy w naszym centrum serwisowym. Oferujemy kompleksową pomoc techniczną: fachowe doradztwo, montaż ...Zobacz więcej
Baza modeli 3D
NEW TRENDY

Niezbędnik każdego projektanta...Zobacz więcej
NEW TRENDY Sp. z o.o. ul. Sadownicza 7, 26-600 Radom
48 679-48-60


logo-UE-1 logo-UE-2 logo-UE-3

Polityka prywatności oraz Cookies